מדחסים למזגן

המדחס הוא ליבה של מערכת המיזוג לרכב, פעילותו התקינה של המדחס היא קריטית לפעולתה התקינה של כל מערכת המיזוג.

המדחס הוא למעשה מנוע מכאני המונע בעזרת מנוע הרכב, תפקידו של המדחס הוא לינוק את גז הקירור הנמצא במערכת הקירור, לדחוס אותו ולהחזירו שוב אל מערכת המיזוג. ניתן למצוא כיום מספר רב של מדחסים שמאפייניהם נגזרים ממודל הרכב אליו הם מיועדים.

בבואנו לרכוש מדחס עומדות בפנינו שתי אפשרויות, רכישת מדחס חדש, רכישת מדחס מפירוק או רכישת מדחס משופץ כאשר כל אחד מהסוגים מביא איתו יתרונות וחסרונות.

את רכישת המדחס חשוב לעשות במוסך ותיק ומנוסה אליו ניתן לחזור במידת הצורך, בדקו היטב את איכות המדחס אותו אתם רוכשים שכן בימי הקיץ החמים או החורף הקרים לא תרצו שתפקודו יהיה פחות ממושלם.

מדחס למזגן

!! מבצע !!

15% הנחה על מדחסים כולל 12 חודשי אחריות

מדחס למזגן רכב חדש

ברכבים חדישים נשלטת עבודת המדחס על ידי מעגל בקרה אלקטרוני הממקסמת את ביצועיו.

מוסך אלי אלמוג מציעה לנהגים בעלי רכב בין השנים 2009-2011 התקנה וטיפול של מדחס חדש למזגן רכב, עדיף לשים מדחס חדש ברכבים בין השנים האלה על מנת לשמור על מהלך פעילות תקין של מזגן הרכב.

מדחס למזגן רכב מפירוק

מחיריהם הגבוהים של מדחסי קירור האוויר למזגן הרכב הביאו לשגשוגה של תעשיית החלפים מפירוק. כיום ניתן לרכוש מדחס מיד שנייה במחירים חסרי תקדים ישירות מפירוק. טרם הרכישה חשוב לוודא מהו מצבו של המדחס ולבדוק האם הוא עבר בדיקות מקיפות. מומלץ לרכוש את המדחס ממוסך המתמחה בפירוק והתקנה , מוסך אליו ניתן לחזור בכל מקרה של בעיה.

במוסך אלי אלמוג ניתן לרכוש מדחסים למזגן רכב לכל סוגי הרכבים בנוסף אנו מתמחים בטיפול בתקלות מיזוג ברכב הכוללות תיקון או החלפה של המדחס התקול.

תיקון מדחס ברכבי שברולט:

המדחס הוא חלק מהמזגן אשר אחראי על דחיסת הגז בו. אין צורך לציין עד כמה חשוב לשמור על מדחס תקין ברכב משום שבלעדיו לא יכול המזגן לקרר כראוי וההשלכות של מצב זה הם ירידה דרסטת בחווית הנסיעה ברכב.

ניתן בהחלט לשפץ מדחס לרכב שברולט, או להחליפו במדחס חדש או במדחס משופץ, על פי הצורך.

טיפול בתקלות מיזוג אוויר
מדחסים לפיאט דוקטו

מדחס מזגן
לרכבי רנו

מדחס מזגן
לרכבי מאזדה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם